TAK MOŻE WYGLĄDAĆ ONEPLUS 6!

OnePlus przygotowuje się do premiery nowego telefonu i prawdopodobnie jest już na nią gotów – albo jest temu bardzo bliski. Jak się okazuje, OnePlus 6 pojawił się w sieci – konkretnie jego zdjęcia. Do tej pory w tej kwestii była cisza, ale teraz się to zmieniło. Poznajcie rendery, które prawdopodobnie pokazują najnowsze dziecko O+!

CZY TAK PREZENTUJE SIĘ ONEPLUS 6?

Dzięki użyciu szkła, telefon wygląda naprawdę świetnie. Ja wiem, że każdy ma swoje zdanie i swój gust, ale w tym wypadku wydaje mi się, że każdy się zgodzi. Wpływ na to ma nie tylko szklana obudowa, ale również zagospodarowanie pleckami telefonu. Niestandardowe rozmieszczenie aparatów jak i skanera linii papilarnych sprawia, że telefon wyróżnia się na tle innych. Warte zaznaczenia są również niewielkie ramki – zarówno górna jak i dolna. Sprawia to, że naprawdę tego smartofna uznajemy za urzadzenie z najwyższej półki.

OnePlus 6

Wyraźnie widać, że OnePlus 6 będzie miał „uszy” podpatrzone w iPhonie. Jak najbardziej jest to (dla mnie) na duży minus. Nie dość, że kolejny raz coś z urządzenia Apple, to brak chęci rozwiązania tej kwestii po swojemu, martwi.

Telefon działa na systemie Android 8.1 Oreo, na którym jest nakładka OxygenOS 5.1.0.

OnePlus 6

Niedawno oficjalnie potwierdzono, że OnePlus 6 będzie wyposażony w najnowszy procesor Snapdragon 845, więc tego możemy być pewni. Jeśli chodzi o nazwę, to nie jest ona nigdzie oficjalnie podana. To tylko domysły, że telefon po prostu będzie kontynuował nazewnictwo, więc następstwem „piątki” jest „szóstka” i zapewne tak będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *